Upratovanie firiem

Naše portfólio je tvorené predovšetkým firmami, ktoré majú tie najvyššie nároky na čistotu a bezpečnosť na pracovisku. Pre tieto spoločnosti zabezpečujeme pravidelné udržiavanie čistoty a reprezentatívneho stavu ich prevádzok. Zbavujeme ich problémov súvisiacich s vhodným výberom zamestnancov či čistiacich prostriedkov a zároveň kompletne zodpovedáme za kvalitu nami vykonaných prác.

Zabezpečujeme profesionálne čistenie a upratovanie, ako aj ďalšie služby s tým spojené kanceláriách, zasadacích miestnostiach, výrobných podnikoch, reštauráciách, obchodných prevádzkach a pod. Flexibilne sa prispôsobujeme časovým požiadavkám jednotlivých klientov a vieme zabezpečiť naše služby na 24/7.

Zaručujeme dôkladne vykonanú upratovaciu činnosť v priestoroch firiem, korektnosť, flexibilné reakcie na meniace sa požiadavky, ale hlavne bezpečnosť a ochranu citlivých údajov. Všetko napriek tomu, že práce vykonávame často bez prítomnosti našich zákazníkov.

Máte špeciálne požiadavky?

Pre nás žiaden problém. Vieme sa prispôsobiť vašim požiadavkam a pripraviť ponuku na mieru.

Sme na trhu viac ako 10 rokov

Ani po 10 rokoch sa naše hodnoty nemenia. Sú nimi precíznosť a spoľahlivosť.

Garantujeme spoľahlivosť našich zamestnancov

Pracujeme pre veľké nadnárodné spoločnosti a je nevyhnutné aby ste nám mohli 100% dôverovať. S našimi zamestnancami máme riadne zmluvy a garantujeme dodržiavanie našich hodnôt.

Vypočítajte si cenu upratovania vašich priestorov

Vyplňte krátky formulár a získajte orientačnú cenovú ponuku.

Cenová ponuka